Edukacijai "Pagauk Kalėdų senelį"

Būtina išankstinė registracija. Detalesnė informacija apie kainas, programą tel. +370 675 86066 arba el.p.: adomaityne@gmail.com

Pagauk Kalėdų senelį!
Galbūt jis eina mišku, o galbūt laukais, gal rogėmis, o gal tiesiog pėsčias, per petį persimetęs dovanų maišą! Privalot jį rasti! Jis skuba aplankyti visus, todėl pats neateis ir nesušuks - "Sveiki, vaikai!".. Ne! To nesuvaidinsi, nes tai - TIKRA! Tikras Kalėdų senelis, tikras Kalėdinis laužas ir tikra gamta!

Mūsų auginami žvėreliai susekė jo takus ir laiką, kada jis eina pro mus. Sužinojom, kad jis ruošiasi visus metus ir yra metuose vienintelė diena, kada vaikams galima gražinti tikėjimą juo, jo tikrumu.
Kol lauksime ir tykosim - marginsim kalėdinius meduolius, o pamatę kviesime prie laužo, pavaišinsime pienu su pačių margintais meduoliais, o jis mums, kol užkandžiaus, pasaką paseks, kurios personažais būsite Jūs. Aktyvūs žaidimai, dainos, o atsisveikinimui šokame laimės šokį.

Renginio trukmė 90 min. Po renginio laisvas laikas, kurio metu vaikai galės naudotis visomis "Adomaitynės" pramogomis.

"Adomaitynė" siūlo atvykti Jūsų klasei ar grupei pas mus ir susitikti su Kalėdų seneliu gyvai. Tai visiška naujovė ir tai ne kasmetinis įprastas spektaklis ar vaidinimas, tai nauja, tikra, originalu!!!
Galimi ir individualus užsakymai, sudarant grupes.

Programos tvarkaraštis: visos dienos nuo gruodžio 5d iki 24d ; 9val; 11val; 13val; 15val; 17val; 19val. galimas tik pagal poreikį;

Bendra kaina asmeniui 5 eurai. ( meduoliai+priemonės meduolių marginimui+arbata+Kalėdų senelis) Mokytojams bei keliems lydintiems vaikus asmenims nemokamai.

Būtina išankstinė registracija. Detalesnė informacija apie kainas, programą tel. 867586066 arba el.p.: adomaityne@gmail.com

https://youtu.be/QvApmho-nQc

Laikas 09:00h - 19:00h
Data 2019 11 07
Adresas Adomaitynė , 58400 Surviliskis
Verslas