Apie mus

Viešąją įstaigą Kėdainių verslo informacijos centrą įsteigė Lietuvos Respublikos Ūkio ministerija ir Kėdainių rajono savivaldybė 2002 m. rugsėjį.

Pagrindinė įstaigos funkcija yra skatinti smulkiojo ir vidutiniojo verslo plėtrą Kėdainių rajone. Centras teikia verslo informaciją ir konsultuoja potencialius bei jau veiklą vystančius verslininkus Kėdainių rajone, organizuoja mokymus, seminarus, susirinkimus, konferencijas, konkursus, verslo renginius bei siūlo praktinę pagalbą smulkiojo ir vidutiniojo verslo subjektams: padeda įmonės įsteigimo, mokesčių, ES struktūrinių fondų, finansinės paramos ir kt. klausimais, teikia buhalterijos paslaugas, teikia pagalbą įmonėms įsikūrimo, veiklos vystymo klausimais bei ieškant užsienio partnerių. Per paslaugų įvairovę centras įgalina pradedančiąsias įmones mažinti verslo veiklos riziką, stiprinti komercinę bei ūkinę veiklą ir orientuotis į rinkos poreikius.  

Nuo 2012 metų buvo prijungtos turizmo funkcijos. VšĮ Kėdainių turizmo ir verslo informacijos centras renka, apdoroja, pritaiko turistams ir teikia informaciją apie turizmo paslaugas (apgyvendinimą, maitinimo vietas, laisvalaikį ir pramogas, kaimo turizmą, muziejus, susisiekimą), kultūrinius renginius ir lankytinas vietas Kėdainių rajone.  Centras rengia, leidžia ir platina turistinius leidinius ir žemėlapius, organizuoja turizmo renginius, ekskursijas po Kėdainių rajoną ir Lietuvą, dalyvauja turizmo parodose Lietuvoje ir užsienyje, prekiauja suvenyrais, teikia gido paslaugas, atlieka lankytojų statistikos analizę.

Verslo pradžios ir plėtros klausimais  konsultacijos teikiamos el. paštu:  arba mob. tel. 8 687 21117.

VšĮ Kėdainių turizmo ir verlso informacijos centro įstatai

 

 

 

 

Verslas