Kėdainių turizmo ir verslo informacijos centras Kėdainių turizmo ir verslo informacijos centras

,,Neregėtos Lietuvos" Tūkstantmečio ąžuolyno parkas pradėtas kurti 2009 m. Tai ekologinis projektas, skirtas atkurti džiūstantį, išretėjusį mišką ir prasmingai įamžinti Lietuvos vardo tūkstantmetį. Projekto iniciatorius – fotografas ir albumo ,,Neregėta Lietuva 2009" autorius Marius Jovaiša. Už kiekvieną nupirktą albumo ,,Neregėta Lietuva 2009" egzempliorių buvo pasodinta po ąžuolą.

Pirmuosius ąžuolus 2009 metų gegužę pasodino Prezidentas Valdas Adamkus.

Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/pasaulis-kiseneje/naujiena/per-lietuva/pabaigtas-sodinti-neregetos-lietuvos-tukstantmecio-azuolynas-642-968266?copied

Pirmuosius ąžuolus 2009 m. gegužę pasodino Prezidentas Valdas Adamkos, vėliau juos sodino pavieniai žmonės, šeimos, įstaigos, organizacijos, moksleivių klasės iš visos Lietuvos. Baigiamasis sodinimas įvyko 2018 m. gegužės 5 d. 50 ha plote auga daugiau kaip 30 tūkstančių ąžuoliukų.

Parkas yra netoli Pelėdnagių, šalia Pašilių gyvenvietės, Kėdainių rajone, apie 5,5 km į pietus nuo Kėdainių, 4 km į šiaurės rytus nuo Labūnavos, už kelių kilometrų nuo ,,Via Baltika" kelio.


Adresas

Pašiliai, Pelėdnagių seniūnija, Kėdainių rajonas


Žemėlapis
,,Neregėtos Lietuvos“ Tūkstantmečio ąžuolynas
Pridėti prie maršrutoPašalinti iš maršrutų
Verslas