Kėdainių turizmo ir verslo informacijos centras Kėdainių turizmo ir verslo informacijos centras

Bucket Summer League | 2020

Šių metų liepos 27 - rugpjūčio 2 dienomis bene pirmą kartą mūsų šalies istorijoje įvyks vasaros krepšinio lyga, kurioje dėl pininginio prizinio fondo rungsis profesionalūs krepšininkai. Turnyre dalyvaus 8 komandos savo sudėtyje turėsiančios po 8 krepšininkus, kurie praėjusį sezoną rungtyniavo Lietuvos krepšinio lygoje (LKL), Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) ar aukščiausioje bet kurios kitos užsienio šalies lygoje. Aukštą turnyro lygį padės išlaikyti ne tik profesionalūs krepšininkai, bet ir darbo LKL bei NKL čempionatuose patirties turintys teisėjai bei sekretoriato darbuotojai.

Per savaitę laiko truksiantį turnyrą kiekviena komanda sužais bent 8 rungtynės, o viso vasaros lygoje bus sužaistos net 35 aukšto lygio rungtynės. Tai bus puiki proga pasirodyti žaidėjams neturintiems sutarčių ateinančiam sezonui, kadangi visos turnyro rungtynės bus transliuojamos per DELFI TV, o nemokamas įėjimas į rungtynes pritrauks ne tik krepšinio mėgėjus, bet ir Lietuvos bei užsienio krepšinio klubų skautus ir trenerius.

Turnyro organizatoriai siekia sukurti naują lygą, kuri ateityje taptų tradiciniu sporto renginiu, kasmet pritraukiančiu vis daugiau ir daugiau dalyvių bei žiūrovų. Didelė turnyro sklaida per daugybę informacinių šaltinių, vertingi priziniai fondai bei tęstinumas ateityje padėtų pritraukti vis didesnį ne tik Lietuvos, bet ir užsienio talentų dėmesį.

Jeigu turite klausimų ar norite registruoti komandą, kreipkitės: info@summerleague.lt

https://www.summerleague.lt

Data 2020 07 27 - 2020 08 02
Adresas J.Basanavičiaus g. 1A, Kėdainiai
Verslas