Kėdainių turizmo ir verslo informacijos centras Kėdainių turizmo ir verslo informacijos centras

Interaktyvus šou „Alkoholio biblija“

Bilietus galite įsigyti internetu paspaudę šią nuorodą https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/teatras/domino-teatras–premjera-alkoholio-biblija–kedainiai-293210/ ir Kėdainių kultūros centro kasoje ir Pirmadieniais–ketvirtadieniais nuo 12 iki 18 val., penktadieniais – nuo 12 iki 17 val., dvi valandas prieš kiekvieną mokamą renginį.
Kasos tel.: (8 347) 52 978, 8 615 43 296

Bilieto kaina – 9, 12, 15 Eur

Trukmė – 1 val. 30 min.
Amžiaus cenzas N-20REŽISIERIUS – Andrius Žiurauskas
Dailininkas – Vojtekas Stefanekas (Wojciech Stefaniak)
Kostiumų dailininkė – Greta Subatavičiūtė

Vaidina

Justinas – Justinas Jankevičius

Ramūnas – Ramūnas Cicėnas

Unikali „Domino“ teatro naujojo sezono premjera – apie tai ko, dar niekur kitur nesate matę ir girdėję, bet esate ragavę… Apie uždraustą vaisių, amžinąją pagundą ir neišsenkantį įkvėpimo šaltinį… ALKOHOLĮ. Išgirskite ir pamatykite, kas sieja pasaulio religijas, Viljamą Hogartą, Žalgirio mūšį, futbolininką Krištianą Ronaldą. Kas iškelia į padebesius ir bloškia į tamsiausias gelmes. Kas pasaulio sukūrimo istorijoje vaidina ypatingą vaidmenį. Su Justinu Jankevičiumi ir Ramūnu Cicėnu leiskitės į nepamirštamą degustacinę kelionę po pasaulio gėrimų lobyną.

Interaktyvus šou „Alkoholio biblija“ – tai išskirtinis istorijų, pasakojimų, receptų ir nuotykių rinkinys. Nuo neatmenamų laikų svaiginantys gėrimai – neatsiejama žmonijos istorijos dalis, dirginanti mūsų nosis, gomurius ir protus nuo žmonijos atsiradimo. Talentingieji alkoholio guru Justinas Jankevičius ir Ramūnas Cicėnas šiame šou meistriškai ir šmaikščiai atskleis įdomiausius gėrimų istorijos faktus, nuotykius ir atradimus. O svarbiausia – tiek alkoholinių gėrimų žinovams, tiek jiems abejingiems tautiečiams įrodys, jog saikingas ir atsakingas alkoholio ragavimas gali įkvėpti didiems darbams. Spėkite pamatykite, kol ir mūsų dar neuždraudė.

Į sveikatą!

Laikas 18:00h
Data 2019 10 16
Adresas Kėdainių kultūros centras
Verslas