KASTYTIS KERBEDIS

Kastytis Kerbedis šią žiemą atvyksta į Kėdainius vieninteliam koncertui – gruodžio 21 -ąją išskirtinis „senelio“ koncertas Kėdainių arenoje! Ypatingu santykiu su žiūrovais pasižymintis atlikėjas yra vienas mylimiausių Lietuvos muzikos gerbėjų, o K. Kerbedžio koncertuose publika visuomet gali tikėtis šimtaprocentinio dainininko atsidavimo. Tai atlikėjas, kurio renginių aprašymuose daug vaizdingų epitetų ir iškalbingų būdvardžių ieškoti nereikia, dažniausiai užtenka dviejų žodžių, kuriais pasakoma viskas – Kastytis Kerbedis.

Jo dainos, atlikimo maniera, preciziškas tikslumas ir absoliučiai unikalus vokalas nepalieka abejingų, o pats K. Kerbedis turi ir dar vieną išskirtinumą iš visų - jo kūryba suvienyja vyresniąją ir jaunąją kartas. „Senelis“ - visaliaudinis, visų amžiaus grupių atlikėjas. Naujųjų metų išvakarėse Alytuje bus surengtas šventinis, aukščiausios kokybės koncertas, kurio metu ne tik nuskambės nostalgiją keliantys hitai, bet ir najausios dainos.

Jaunatviškumu ir energija publiką kerintis K. Kerbedis šiuo metu išgyvena auksinį savo muzikinės karjeros etapą, o svarbiausia, kad atlikėjas spinduliuoja noru sėkme pasidalinti su visais savo gerbėjais, kurių nesunkiai galima rasti net ir atokiausiuose Lietuvos kampeliuose. Iki susitikimo Kėdainių arenoje!

ORGANIZATORIUS:

MB "Jūsų pramogos"

Laikas 18:00h
Data 2019 12 21
Adresas Kėdainių arena
Verslas