Virtualios edukacijos ir žaidimai

[[#ex]]

Edukacijos astronomine tema ir kelionės po Visatą ,,Garsios tylos" observatorijoje

Observatorija siūlo dvi edukacija  ,,Krentanti žvaigždė" ir ,,Teleskopu per Visatą".

  • Edukacijoje ,,Krentanti žvaigždė" išgirsite atsakymus į klausimus: Kur prasideda Kosmosas? ar Visata turi pradžią ir pabaigą? Kas yra ,,krentanti žvaigždė"? Kokia žvaigždė yra artimiausia ir koks iki jos atstumas? Kokie atstumai iki kitų dangaus kūnų? Kokių dydžių yra žvaigždės, planetos, galaktikos? Ar tikrai mes žvaigždžių vaikai? Kodėl? Juodoji skylė paslaptis ar visai ne? Ar planetos ir žvaigždės skleidžia garsus? Norite juos išgirsti? Kokiomis priemonėmis galima stebėti dangų? Praktinės dalies metu susipažinsite su teleskopu, patyrinėsite dangaus kūnus ir aplinką. Ši edukacija siūloma dalyvaujantiems pirmą kartą.
  • Edukaciją ,,Teleskopu per Visatą" siūloma tiems, kas jau kartą keliavo po Kosmoso platybes ir ši kelionė jiems patiko. Observatorija kviečia pakeliauti po Visatą, pasijusti tikrais Kosmoso erdvių tyrinėtojais: susipažinsite su mūsų ir tolimesnėmis galaktikomis, naudodamiesi specialia kompiuterine programa aplankysite Saulę, Mėnulį, Marsą, Juodąją skylę, patyrinėsite jų paviršių, palyginsite vaizdus keliais skirtingais teleskopais. Sužinosite, kuo skiriasi didysis ir mažasais teleskopai; galaktikos kas tai? Pažvelgsite į Andromedos galaktiką, Paukščių taką skirtingais telskopais.

,,Garsios tylos“ observatorija dalyvauja ,,KULTŪROS PASO“ programoje. Daugiau informacijos FB paskyroje: >>>

Programos vedamos tiesiogiai (atvykus į Jūsų įstaigą) arba nuotoliniu būdu: Zoom ar MS (Microsoft Team) platformose. Edukacijų dalyviai gauna diplomus – tai svarus indėlis į asmeninių pasiekimų aplanką!

Informacija/ užsakymas tel. Nr. 8 645 64973, garsi.tyla@gmail.com


Virtuali edukacinė programa ,,Kai tikėjimas keitė pasaulį. Reformacija"

Edukacinėje programoje ,,Kai tikėjimas keitė pasaulį. Reformacija" atskleidžiama Reformacijos tema, nes Kėdainių miestas labiausiai ir suklestėjo Reformacijos epochoje.  Kuriant šią programą buvo orientuojamasi į istorijos, tikybos ir dailės dalykų mokymo programas mokyklose. Ši edukacija padės mokytojui išplėsti ir papildyti mokomąją programą, ją priartinant prie gyvenamosios vietovės. Pateikiamos trumpos rekomendacijos mokytojams, kaip medžiagą panaudoti konkrečios pamokos metu. Ją kuriant,  buvo konsultuotasi su mokytojais, dirbančiais Šėtos gimnazijoje.  Edukacinėje programoje yra tekstinė medžiaga, nuotraukos, filmuoti siužetai, kurie padeda patraukliau bei išsamiau išdėstyti temą apie reformaciją. Pabaigoje, susipažinus su visa pateikta medžiaga, siūloma pasitikrinti savo žinias.

Edukacinę programą rasite čia: >>>


Kėdainių krašto muziejaus ,,Radvilų TV" ir virtualus žaidimas „(Iš)gyvenk XVII a. Kėdainiuose“

,Radvilų TV" ir jos laidos pasiekiamos Kėdainių krašto muziejaus svetainėje, tačiau ir tik laimėjus interaktyvų istorinį žaidimą „(Iš)gyvenk XVII a. Kėdainiuose“. Jeigu penkis kartus teisingai atsakysite į klausimus, gausite skaitmeninį bilietą, su kuriuo galėsite nemokamai apsilankyti Kėdainių krašto muziejuje ir jo padaliniuose. Šiuo metu yra sukurta net dešimt TV laidų, tačiau sulaukęs palankių atsiliepimų, Kėdainių krašto muziejus tikrai planuos kurti tęsinį. Sužinosite daug XVII a. Kėdainių istorijos įdomybių! www.kedainiumuziejus.lt


TV laidų, seminarų ir konferencijų Kėdainių istorijos bei kultūros temomis įrašai

Nuorodas į su Kėdainiais susijusias laidas, mokymus, seminarus ir konferencijas rasite skiltyje ,,Lieku namuose" >>>

[[#ex]]

Verslas