Ekskursijos „Lietuvos krematoriume“

„Lietuvos krematoriumas“ – pirmasis ir vienintelis modernus krematoriumas Lietuvoje, teikiantis pagarbaus ritualinio kremavimo paslaugas. Nuo 2011 m. veiklą vykdantis „Lietuvos krematoriumas“ priklauso įmonių grupei AB „K2 LT“.

„Lietuvos krematoriume“ atliekamas pagarbus ritualinis kremavimas – su mirusiuoju elgiamasi pagarbiai, atsižvelgiant į jo ar artimųjų pageidavimus, tradicijas, gyvenimo filosofiją ar religines pažiūras. Artimiesiems suteikiamos visos galimybės dalyvauti, stebėti ir palydėti velionį į paskutinę kelionę. Pagarbus ritualinis kremavimas vykdomas naudojant tik sertifikuotą kremavimo įrangą. Išduodami visi reikalingi dokumentai ir suteikiamos garantijos, visas procesas yra filmuojamas, dokumentuojamas bei fiksuojamas nepertraukiamai veikiančia monitoringo sistema.

Patogi geografinė vieta, dvi kremavimo linijos, galinčios atlikti daugiau nei 8 tūkst. kremavimų per metus.

„Lietuvos krematoriume“ organizuojamos ekskursijos, kurių metu supažindiname su krematoriumo veikla – kaip atsisveikinama su mirusiuoju, kiek laiko trunka kremavimo procesas, kokios urnos populiariausios Lietuvoje bei atsakome į  kitus aktualius klausimus.

Adresas: Metalistų g. 3, Kėdainiai
Tinklapis https://lietuvoskrematoriumas.lt/

Telefono numeris  +370 613 30996

Verslas